KONST / Litografier / Färglitografi 15792085
nr 1579 2085
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 43/360. Färglitografi, bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:05:28
20/11 15:13:09
1.000 kr
20/11 19:00:28
20 nov